روغن زیتون آذرند
خانه / زیتون روغنی / قیمت خرید زیتون روغنی طارم بصورت عمده

قیمت خرید زیتون روغنی طارم بصورت عمده

قیمت خرید زیتون روغنی طارم بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می گردد. این محصولات دارای نرخ های مختلفی در داد و ستدها هستند که معمولا در لیست های مشخص شده ای در دسترس مشتریان قرار می گیرند.

زیتون میوه ای است که معمولا در بازار در دو نوع سیاه و سبز وجود دارد که عموما نمونه های سبز مرغوب تر می باشند. البته لازم به ذکر است که نژاد زیتون سیاه در ایران وجود ندارد. زیتون های سبز برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و با قیمت های متفاوتی در اختیار خریداران قرار می گیرد.

زیتون سیاه زیتون سبز

قیمت خرید زیتون روغنی طارم

خرید زیتون روغنی طارم بصورت عمده تاثیر بسزایی در کاهش قیت آن ها خواهد داشت. با مطالعه لیست زیر می توانید از قیمت انواع زیتون و روغن زیتون اطلاع کسب نموده و جهت خرید اقدام نمایید.

تاریخ اعلام قیمت:97/08/22

https://oliveoils.ir/wp-content/price2/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA1/%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA%206.jpg

بدلیل نوسانات قیمت، جهت کسب قیمت روز با کارشناس مجموعه تماس حاصل فرمایید.

معرفی انواع زیتون ها

زیتون خوراکی در بازار در انواع و اقسام متفاوت وجود دارد که در کارخانه های تولیدی، فرآورده های این میوه را تولید می کنند. این میوه از جمله میوه هایی است که هم جنبه خوراکی دارد و هم جنبه کاربری که روغن از آن می گیرند. چند نمونه از انواع فرآورده های زیتون سبز در بازار  که بهتر است با قیمت عمده آن ها را خریداری کنیم عبارتند از:

  • زیتون کنسروی یا شور
  • زیتون شکسته
  • زیتون شور بی هسته
  • زیتون ارگانیک
  • زیتون پرورده
  • ترشی زیتون
  • روغن زیتون (خوراکی و غیر خوراکی)

زیتون کنسروی زیتون پرورده

خرید عمده زیتون روغنی

خرید عمده انواع زیتون از جمله زیتون روغنی دارای مزیت های بسیاری است که سبب تشویق مشتریان زیاد برای خرید این محصولات شده است. قیمت خرید عمده زیتون روغنی در بازار ارزان است. کارخانه داران و تاجران زیتون می توانند با خرید عمده این محصول سود خوبی بدست آورند.

منبع: سایت روغن زیتون

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

زیتون طارم زنجان

فروش بدون واسطه زیتون طارم زنجان

فروش زیتون طارم زنجان از راه های متعددی صورت میگیرد که یکی از اصلی ترین …

بازرگانی آذرند