روغن زیتون آذرند
خانه / روغن کنجد / فروش عمده روغن کنجد خالص

فروش عمده روغن کنجد خالص

روغن کنجد خالص، در بسیاری از عطاری برای فروش موجود است و بیشتر مصرف دارویی دارد. در انواع مختلف می توانید از طریق فروش عمده روغن کنجد خالص و فروش جزئی این محصول را خریداری کنید و از خواص داروی معجزه آسا آن نهایت استفاده را ببرید.

روغن کنجد خالص

چطور می شود روغن کنجد خالص را از تقلبی تشخیص دهیم؟

همواره، بسیاری از افراد، زمانی که متوجه می شوند یک محصول از فروش بالایی برخوردار است، به دنبال ساختن مورد تقلبی آن هستند تا بتوانند کسب و کار خود را راه اندازی کنند.
باید دانست چگونه یک روغن کنجد خالص را از روغن کنجد تقلبی شناخت و آن را خریداری کرد.

  •  نکته اول این است که همیشه برای خرید روغن کنجد خالص و هر روغن دیگری، از فروشگاه های مرغوب و مطمعن خریداری کنیم.
  • یکی دیگر از راه هایی که می توانیم بفهمیم این روغن اصل است یا خیر، توجه به قیمت آن است. البته باید این راه هم گفت که همیشه قیمت بالا نشان دهنده خالص بودن و مرغوب بودن نیست. در بعضی مواقع، قیمت یک کیلو روغن کنجد ارزان تر است یک کیلو دانه کنجد است. در اینجا نمی توان گفت این روغن خالص است زیرا روغن خالص کنجد زحمت زیادی برای بدست آوردن آن کشیده شده و قطعا عقلانی است که یک کیلو روغن کنجد نسبت به یک کیلو دانه کنجد گران تر باشد.
  • یکی از ساده ترین و بهترین راه ها برای شناختن روغن کنجد اصل از فرع توجه به رنگ و بوی آن است. روغن کنجد اصل بوی ملایم داشته و رنگ زرد روشنی دارد.
  • روغن کنجد اصل، در برابر حرارت ماننده روغن کنجد فرع نمی سوزد و بوی بدی از خود تولید نمی کند.
  • در بهترین راه، می توانید روغن کنجد را در دمای 6 درجه قرار دهید، اگر مشاهده کردید که سفت شد و به اصطلاح بست، یعنی روغن مرغوب و خالصی است.
  • و در آخر، روغن کنجد را بر روی پست خود بمالید، بعد از چند دقیقه آن را بشویید. اگر روغنی که از آن استفاده کردید خالص باشد فقط نرمیی که پوست داده است، بر روی پوست می ماند.

روغن کنجد خالص

فروش عمده روغن کنجد خالص

فروش عمده روغن کنجد خالص، در بسیاری از عطاری ها و فروشگاه های سطح شهر انجام می شود. در شیشه های یک لیتری یا یک و نیم لیتری برای فروش عرضه می شود.
هم چنین بسیاری، فروش عمده روغن کنجد خالص را به صورت یک شغل اصلی می دانند و بسیار از فروشگاه ها و عطاری ها برای تامین نیاز خود به این مواد از آن ها خریداری می کنند.

روغن کنجد خالص

فروش عمده روغن کنجد خالص به صورت اینترنتی

یکی از راه های راحت و آسان فروش عمده روغن کنجد خالص، از طریق سایت های اینترنتی است. در این روش به راحتی می توانید، محصول خود را به افراد عرضه کنید و مستقیم بدون هیچ واسطه ای با مصرف کننده در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی روغن کنجد

بزرگترین تولیدی روغن کنجد در ایران

بزرگترین تولیدی روغن کنجد در ایران، تولید مرغوبترین و با کیفیت ترین روغن را در …

بازرگانی آذرند