روغن زیتون آذرند
خانه / روغن زیتون / صادرات روغن زیتون خالص به کشورهای مختلف

صادرات روغن زیتون خالص به کشورهای مختلف

روغن زیتون خالص به کشور های مختلف از جمله کشور عراق به عنوان همسایه ایران در مقادیر مختلف صورت می گیرد. این روغن از میوه درختی به همین نام و از دانه های زیتون به دست می آید که از خواص فراوانی برخوردار بوده و جزء روغن های گرم گیاهی می باشد.

فرآوری و روغن گیری از زیتون سبب تولید و آماده سازی روغن با بهترین شکل ممکن شده و از این رو این کالا با بهترین کیفیت ممکن راهی بازار های خارجی می شود.

صادرات روغن زیتون خالص به کشورهای مختلف

آشنایی با کاربردهای روغن زیتون خالص

آشنایی با کاربردهای روغن زیتون خالص نعمات خدادادی بی شمار است که در طبیعت جلوه های مختلف آن را می توان مشاهده کرد. به عنوان مثال می توان از دانه های سبز رنگ زیتون نام برد که از درختی به همین نام حاصل شده و از آن طی عملیات مختلف روغن استخراج می شود.

انواع روغن زیتون از جهات مختلف با هم تفاوت دارد که سه عامل از دیگر عوامل پر رنگ تر می باشند و عبارتند از:

  • شیوه استخراج روغن
  • مواد افزودنی 
  • میزان اسید اولئیک آزاد شده

بر اساس این فاکتور ها بهترین روغن شناسایی شده و از نظر کیفیت درجه بندی می شوند. طی این عملیات روغن زیتون خالص و با کیفیت ایجاد می شود  که کاربرد های مختلفی در بخش آشپزی و همچنین درمان های مرتبط با طب سنتی دارد.

در آشپزی از انواع این روغن جهت افزودن به سالاد های گوناگون و همچنین غذاهای مختلف استفاده می شود. البته طبق نظر کارشناسان تغذیه روغن زیتون نباید تحت حرارت های بالا قرار گیرد و از این روی از آن برای سرخ کردن استفاده نمی شود.

بخش دیگر موارد کاربرد روغن حاصل از زیتون، بهره گیری از خواص درمانی آن می باشد. این روغن طبع گرم دارد و از این رو برای افراد سرد مزاج گزینه بسیار مناسبی به شمار می رود.

از سوی دیگر به دلیل مایع بودن، روغن زیتون برای عملکرد قلب و باز شدن رگ ها بسیار مفید می باشد و به بیماران قلبی توصیه می شود که استفاده از این روغن را جایگزین روغن های دیگر نمایند.

به جز موارد ذکر شده از آن جا که بخشی از این دسته از روغن ها به دیگر کشور ها صادر می شوند از این روی صادرات روغن زیتون نیز از جمله فعالیت هایی است که با ارزش افزوده بالا برای کشور همراه است.

قیمت خرید روغن زیتون خالص

قیمت خرید روغن زیتون خالص درجه خلوص و شیوه فرآوری روغن زیتون نقش مهمی در کیفیت آن دارد. از این روی بهترین نوع این ترکیبات قیمت خرید مشخصی دارند.

علاوه بر این تعیین قیمت روغن زیتون خالص به نوع بسته بندی آن نیز مرتبط است. مثلا بسته بندی شیشه ای از نوع پلاستیکی گران تر بوده و حجم محصول نیز در این زمینه تعیین کننده قیمت این کالا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مریم احمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09192416278
شماره فکس: 02189786977
آدرس کانال: azarandoil@
پست الکترونیکی: talaye.sabz20@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز روغن زیتون خوب در خاورمیانه

روغن زیتون یکی از سالم‌ترین روغن‌ های خوراکی می باشد که دارای خواص درمانی و دارویی بالایی است و سرشار از مواد آلی ارزشمندی می باشد که برای سلامت بدن بسیار مفید

پاسخی بگذارید

بازرگانی آذرند